O restauracji

Poznaj nas bliżej
Wiedza

Pomożemy zorganizować Ci przyjęcie rodzinne jak i firmowe.

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w organizacji przyjęć. Robimy to z pasją.

Styl

W naszej restauracji poczujesz się jak w domu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Historia

Gościniec pod Łosiem

W roku 1992 powstał niewielki punkt gastronomiczny, który nazywał się Bar Bistro pod Lasem. Sala konsumpcyjna mieściła się pod namiotem, zwanym żartobliwie przez gości „cyrkiem” lub „balonem”. Naszą specjalnością była tradycyjna kuchnia polska i piwo kuflowe z beczki. Z biegiem czasu lokal zaczął serwować dania nie tylko na miejscu, ale także na wynos. Powstała oferta dla firm oraz usługa cateringowa. Lokal zdobył duże uznanie wśród konsumentów, zaczęto organizować rodzinne i firmowe imprezy. W roku 1999 rozpoczęto budowę nowej siedziby firmy. Budowa nowego lokalu zakończyła się na przełomie lat 2010/2011. Od roku 2011 firma mieści się w nowoczesnym, świetnie wyposażonym budynku wybudowanym na miarę XXI wieku. Razem ze zmianą miejsca siedziby restauracji zmieniono nazwę na Gościniec pod Łosiem, jak również można było zaoferować Państwu nową wyższą jakość świadczonych usług. Z satysfakcją więc będziemy gościć Państwa w naszej restauracji Gościniec pod Łosiem.

Opinie Klientów

Sale

W naszej restauracji

Sala Główna

 

Największa sala w naszej restauracji, która mieści się na parterze.
Posiada duże witryny i podjazd dla gości, którzy mają problem z poruszaniem się.
Wyposażona jest w bufet z napojami i różnego rodzaju alkoholami, gorącą herbatą i aromatyczną kawą. W zimowe wieczory, nasz kominek nadaje ciepły domowy klimat.
Oświetlenie jest dostosowane do okoliczności. Sala jest wyposażona w profesjonalne nagłośnienie, niezależne od pozostałych sal. Toaleta jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.
Sala jest w stanie wygodnie pomieścić do 80 osób.

Sala Kameralna

 

Mieszcząca się na piętrze, wyróżnia się ciepłą kolorystyką i wyjątkowym klimatem.
Znajduje się w niej mały bufet z gorącymi napojami. Sala jest klimatyzowana a oświetlenie dostosowane do okoliczności. Podświetlenia typu LED, zapewnią niepowtarzalną atmosferę organizowanej uroczystości. Nagłośnienie jest niezależne od innych pomieszczeń.
Na tym samym poziomie znajduje się również toaleta oraz szatnia dla gości.
Sala przystosowana do przyjęcia 55 osób.

Salonik

 

Najmniejsza sala w naszej restauracji, która mieści się na piętrze. Okna zlokalizowane są na południowy – zachód dzięki czemu zawsze zagląda tu słońce. Sala jest również klimatyzowana, oraz ma niezależne nagłośnienie. Przygotowaliśmy to miejsce z myślą o mniejszych grupach gości aby mogli poczuć się swobodnie we własnym gronie.
W sali możemy wygodnie przyjąć do 30 osób.